Środa, 19 Grudnia 2018r.
S_net (logowanie)

PoradnikiOgłoszenie – włamania do mieszkań

W związku z zapadającym wcześnie zmrokiem i możliwością włamań do mieszkań na niskich kondygnacjach budynków Spółdzielnia Mieszkaniowa „Miechowice”, na prośbę Komisariatu Policji I w Bytomiu, zwraca się z prośbą do mieszkańców o zwracanie uwagi na osoby, które stoją bez celu obserwując budynki najczęściej od strony balkonów.

Czytaj dalej…


Komunikat dot. czujników tlenku węgla

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Miechowice” informuje, że nadmierne doszczelnianie lokali mieszkalnych może powodować w wielu przypadkach zmniejszenie naturalnej cyrkulacji powietrza w przewodach wentylacyjnych, objawiającej się okresowym zanikiem ciągu w przewodach kominowych lub pojawianiu się ciągu wstecznego i wytworzeniu się tlenku węgla (czadu) co w konsekwencji prowadzi do zagrożenia życia. Dlatego też, zwracamy się do Państwa z propozycją zakupu czujnika tlenku węgla (czadu).

Czytaj dalej…


Pomoc osobom niepełnosprawnym ruchowo

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnym ruchowo Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Miechowice” uprzejmie informuje, iż istnieje możliwość załatwiania wszelkich spraw w Spółdzielni za pośrednictwem wyznaczonych do tego celu pracowników.

Czytaj dalej…